Портрет типового орка – Терехов Сергій із Балаково

Хочемо вас познайомити з Сергієм Тереховим із Балаково. Балаково це такий мухосранськ в Саратовській невизнаній республіці. Терехов представляє собою типовий портрет орка, яких до нас масово присилає їх трохи пришелепкуватий фюрер.

Для початку, трохи формальностей про Серьогу:

(рос.)

Терехов Сергей Валерьевич

Терехов Сергей Валерьевич 24.04.1989 г.р.
Телефон +79020460612 телеграм @znakomyi_64
Email [email protected]

Серия паспорта 6309 Паспорт 340688
СНИЛС 13742772977
ИНН 643966630660

Номер счета в компании микрозаймов МККУФ – 4377731445801456
Адрес – Саратовская обл, г Балаково, 413865, Братьев Захаровых ул, д. 4, кв. 39
Фактический адрес – Саратовская обл, г Балаково, 413850, Рабочая ул, д. 51, кв. 44

Соцмережі – https://vk.com/bankir240489
https://ok.ru/serega.terekhov

Жив собі Серьога Терехов і горя особливого не знав. Усе як у всіх. Робота, дружина, діти, літо у Криму.

Аж раптом трапилося СВО і Серьогі прийшла “повєстка”. Ну, діватися нікуди, цар наказав.

Проводи орка на СВО

Тепер подивимось ось це відео. Це проводи орка Серьоги на СВО. Ось посилання https://www.sutynews.ru/index.php?mode=news&id=106074

Дружина, мама, діти, сльози на очах. Все типово. Сім’я проводжає чоловіка на війну. Серьога героїчно викладає у соцмережу ту “повєстку”

Цілує на пероні жінку на прощання

Та їде трохи геройчно побухати с пацанами у спортзалі якоїсь мухосранської школи, яку орки перетворили на військовий табір. Тому що вчити дітей у їх країні вже не потрібно. Потрібно м’ясо для штурмів, яке теж вчити не дуже і потрібно.

Терехов на війні

І поїхав Серьога воювати https://t.me/pozornypolk/455

Їде Терехов майже за 1300 км від хати, у місто Енергодар, в іншій країні, щоб героїчно воювати з бандерівцями. Ну як воювати. Сидіти в глибокому тилу і час від часу обстрілювати мирні міста на другому березі Дніпра.

А ще Серьога любить сидіти на території Запорізької АЕС. Десь між 4 та 5 енергоблоками. Бо там безпечно. Серьога точно знає що туди злі бандерівці стріляти не будуть.

Тож є шанс трохи підзаробити грошенят і повернутися додому живим. А грошенята Серьогі були дуже потрібні. Бо у нього, як у типового орка були суцільні кредити.

Банківську виписку навіть викладати не будемо. Дуже довга стрічка. Але є спостереження, Терехов чомусь полюбляв цифру 1500 руб. Були звичайно і кредити до 5.000-10.000. Але 1500 дуже часто.

Чому? А хто його знає. Схоже займав на чергові подарунки до якихось свят. А може на бухлішко. Пити в кредит це теж так типово по орчанськи.

І так він любив брати ті кредити, що другий раз і ліміт вичерпає, а все одно преться до банкомату з карткою, в надії що може трохи позичать. Але суворі росіянські банки були безжальними до Серьоги. Суцільні відмови дати трохи грошенят.

Знову ж таки дружина. Сувора і безжальна дружина типового орка. Теж любила брати гроші у кредит.

Дружина Терехова

Знайомимось, Ксенія Терехова, дружина орка. Обвели червоним щоб не поплутати з мамою 🙂

(рос.)

Терехова Ксения Викторовна 30.06.1988 р.н.
Адрес – Саратовская обл., г. Балаково, , ул. Рабочая, д. 39, кв. 60

Саратовская обл., г. Балаково, ул. Рабочая, д. 51, кв. 44
ИНН 643968293071
СНИЛС 14100305575
Соцмережі – https://vk.com/id710007864

І Ксенія Вікторовна не просто чекає чоловіка з війни. А разом з ним переносить усі “тяготы и лишения”. Займається дітьми, господарством. Та своїм здоров’ям. А це теж важливо.

Он у 2022-му на корону перевірилась. А у кінці 2023-го ще один цікавий аналіз зробила. Серьога як раз вже воював.

Ну, сам Терехов по тупості може і не збагнути на що його жінка перевірялась, поки його не було вдома. Алеж ми з вами розуміємо що позитивний результат на таку хламідію, як трихомонада, це не дуже добре для здоров’я/

Особливо якщо згадати метод, яким передається ця зараза. Щось нам підказує, що Терехову того краще і не знати. Розстроїться. Тому якщо будете спілкуватися із ним ось тут у телеграм @znakomyi_64 не кажіть йому 🙂

Хоча дивно, хто на таке опудало спокусився окрім нього. А ще наша велелюбна красуня Ксєнія любить гроші. Так любить що в неї суми позик вже були доволі не скромні. Тут Терехов програє дружині. Від 20-30 і до 120.000 руб. І навіть трохи більше.

І це тягнулося роками. А повертати гроші банку орки чомусь не дуже люблять. Майже усі займи з сім’ї Терехових банкіри повертали через суди. У відділі судових приставів Балаковського РОСП, Серьога Терехов був майже як рідний.

За ним завжди сумували судові виконавці. Сума боргу, пєня, судові витрати. Коротше суцільні видатки. А казні прибуток.

Звісно такий голодранець як Серьога такі витрати потягнути не міг. Тому їм з дружиною прийшла в голову геніальна ідея трохи поправити свій фінансовий стан, за домомогою автомату. Вбиваючи людей у іншій країні.

Якщо воювати економно, не витрачати зайвого, то по Балаковським міркам Терехов міг повернутися додому майже олігархом.

Як воює орк Серьога

Але Ксенія Вікторовна погано знає свого чоловіка. Не тільки у неї є маленькі секрети. Не той хлопець Серьога Терехов щоб забути про себе рідного і накопичювати золотий запас.

Перше що зробив Терехов, приїхавши на війну, це поцікавився дівчатками з низькою соціальною відповідальністю.

Причому, як ми бачимо, повіями Серьога цікавиться на регулярній основі. А ще дуже полюбляє раків до пива. Мабудь розважається з тими повіями у лазні. Тобто у руській банькі звісно 🙂

Його десь і можна зрозуміти. Досить один раз уважно придивитись до портрета орчихи Ксенії

Думаю чоловіки зрозуміли. Оці оченята тупої корови, або того кота зі Шрека. Як тут не потягне на волю. До дівчаток. Щось нам підказує що в Енергодарі повії трохи кращі за мадам Терехову.

Ще раз дивуємось як до неї трихомонада причепилася і не вмерла від страху. От вже стійка зараза.

А може то від чоловіка? Тим більше що Серьога з молоду був дуже гіперсексуальним чуваком. Он, на фотокраїні.ру дівчат клеїв за допомогою голого торсу з 20 років. Аж гай шумів. Хоча вже був одружений 🙂

Ну, як бачимо, сімейні цінности завжди були одною з головних скрєп на болотах.

Резюме

Резюмуємо. Ось так героїчно воює орк Серьога. Не дуже переживаючи за сімейний бюджет. А жінка на нього героїчно чекає. Мабудь переживає по своєму. Але у нас для Ксенії Вікторовни є дві новини. Обидві гарні.

По-перше – коли ми його вб’ємо, ти Ксюша отримаєшь гарну компесацію. Це звісно якщо буде від нього що покласти у чорний пакетик. І здохне він при свідках. Тут треба зауважити – не всім так щастить.

Скільки ми знаємо безіменних ям під Енергодаром, у районі Камїянка-Дніпровська та Велика Знам’янка. Де орки спалили і поховали отаких Серьог. Щоб зберегти трохи грошенят расєянському бюджету. Економлять на гробових падлюки.

Але ти Ксюша за погане не думай. По-друге – ім’ям твого розпусника назвуть у школі парту. І ваша донька зможе за нею гордо посидіти. Мер мухосранська скаже щось про Серьогіни подвиги. Героїчне звісно. Всі будуть пишатися.

Правда оті дурні кредити тобі доведеться повертати самій. І двох спиногризів самій піднімати.

Але то вже такі дрібниці у порівнянні із подвигом.


Підтримайте наш канал підпискою – https://t.me/osintbees

Залишити коментар

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux