Ядерний терорист генерал рф Валерій Васильєв

Генерал Васильєв Валерій Васильович

Представляємо вам генерала військ РХБЗ рф Валерія Васильєва. Який перетворив Запорізьку АЕС на щось середнє між військовою базою та домом відпочинку для військовослужбовців с девіантною поведінкою.

А ще генерал Васильєв ядерний терорист і воєнний злочинець. Мирні демонстрації Енергодарців розганяв з особливою жорстокістю. Та і шантажував світ про Запорізьку атомну, у стилі “так не доставайся же ты никому” аж заслухаєся.

Давайте попорсаємось у його житті. Можливо, там ми знайдемо відповідь на питання, звідкіля такі мутації. З солдата на покидька.

Тож знайомтесь. Окупантами в Енергодарі на Запорізькій АЕС керує начальник військ радіаційного, хімічного та біологічного захисту генерал-майор Валерій Васильєв.

Трохи бюрократичних формальностей, щоб нас не звинуватили у брехні.

Васильєв Валерій Васильович 21.01.1971

Телефон +79321256677 є телеграм і ватсап

Паспорт: серія 6515, номер 162159, виданий Відділ Уфмс Росії По Свердловській обл. У Кіровському р-ні м. Єкатеринбурга 29.01.2016

Адреса реєстрації: Свердловська, Обл. Свердловська, м. Єкатеринбург, пр-кт Леніна, Будинок 71.

Тут необхідно уточнити, що за рекомендації органів контррозвідки росії, офіцери вищої ланки, не вказують своє фактичне місце проживання з метою безпеки. Переживають за себе. Це робота генерала Буданова 🙂

Тому, якщо наш генерал не приватизував будівлю штабу міноборони центрального військового округу (у відомстві тов. Шойгу траплялися і не такі дива), а саме воно знаходиться за цією адресою, то проживає він як ви розумієте трохи в іншому місці.

Яким з нами люб’язно поділилася дружина генерала, Ольга Васильєва, необережно написавши прохання в ЖЕК на перерахунок квартплати

Тож реальна адреса – ЕКАТЕРИНБУРГ ул. СОЮЗНАЯ 27-127. Одна з реальних. Є і інші, але то вже для підлеглих генерала Буданова. Колись згодяться.

Ну генерал хоч підсвітив нам своїх сусідів по реєстрації в штабі округу. Повний список працівників цього поважного закладу ми отримали завдяки генералу Васильєву. Хлопці з контррозвідки просили передати подяку тобі Валєра 🙂

Отже, що нас цікавить у біографії ядерного терориста генерала Васильєва? Нудну лейтенанську молодість пропустимо. Що нам у ній? Гарнізони, гуртожитки, побут, навчання, служба. Усе як у військових.

Подвиги генерала Васильєва

Тому перейдемо одразу до подвигів Валерія Васильєва на користь його трохи недоцивілізованої країни.

Бачите який іконостас? У три рядки планок. Але ж ми розуміємо, що в країні, де роздають медалі за участь у парадах та виборах, ці бляшанки трохи девальвували. Тому ми придивилися уважніше. Та ні. Є серйозні залізяки.

Наприклад, орден мужності. Яким похвалилася у соціальних мережах генеральша Ольга Васильєва https://ok.ru/profile/521036043943 Орден мужності. Справжнісінький. За що? Ну, тут залежить від вашого цинізму.

Ми, як циніки, сказали би за те, що генерал у 2016 році послав бійця у протигазі, засипати хлоркою яму з оленячими тушками, нібито заражених сибіркою. Адже для того, щоб гаркнути на підлеглого матюком, потрібна мужність. Згодні?

Соловьови на ТВ звичайно розкудрявили це інакше. Весь цей пафос ми повторити не в змозі. Хлопці колайдера винайшли, не інакше. Тому просто – скопіювати – вставити – перекласти:

“ЄКАТЕРИНБУРГ, 22 лютого. /ТАС/. Командувач військ Центрального військового округу (ЦВО) генерал-полковник Володимир Зарудницький вручив начальнику військ радіаційного, хімічного та біологічного захисту (РХБЗ) округу орден мужності Валерію Васильєву, якого він удостоївся за ліквідацію наслідків спалаху сибірки на Ямалі влітку. Про це повідомили у прес-службі ЦВО.”

Ось так. Герой. Скажимо по секрету, він ще й місцевого губернатора у цей блудняк вписав. Пресі підказали, як саме висвітлювати подвиг. І пролилася благодать на обох. Така ось мужня істота. Дві істоти. Губера мало не забули. Теж герой.

Здавалося б, ну проявив себе як міг. Ну розкудрявили трохи більше, ніж насправді було. Треба ж розуміти, в якій країні хлопці живуть. Тут сам собі фейк не зліпиш, ніхто тобі не допоможе. Усі собою зайняті. Чого ви причепилися?

Це так. У країні фейків іноді права рука не знає яку кляузу на неї у ФСБ, пише ліва. Ми про інше. Поки наш терорист мужньо ганяв сибірку Сибіром, у своїй рідній частині порядки добряче закинув.

Генерал Васільєв і його В/Ч

Ми тут пошукали. Там не ордени давати, там п’ятірка загального режиму світить генералу, як посмішка спритного прапора, що вкрав зі складу вантажівку з формою.

Отут http://ru.esosedi.org/RU/SVE/268079/32_voennyiy_gorodok_v_ch_61423/ можна почитати відгуки, що твориться у тій частині.

Це порядки під керівницвом генерала. Мабуть він десь на цій стежці і почав свій слизький шлях мутації з солдата до злочинця та терориста. Я розумію, скажете, один раз ще не агроном. Та якби один. Далі більше.

Генерал Васільєв і Буратіно

Як вам, наприклад, факт радісного застосування генералом важкої вогнеметної системи “Солнцепёк”? Воно, звісно, ​​на навчаннях. А навіщо вчаться, не знаєте? Все правильно, щоб вміти і використовувати при нагоді.

І що там про заборонені усілякими конвенціями види зброї? https://www.samara.kp.ru/daily/26807.7/3842534/

Я вже промовчу про таку дичину, як те, навіщо взагалі військам хімзахисту той Буратіно? З радіацією боротися? З холерою? Цікаво як? Випалюючи мешканців чумних бараків?

Так у них уся країна чумний барак. То не стримуй себе, Васильєв? Я б із Єкатеринбургу почав :)))

Син генерала Васільєва

І ще стосовно Буратіно. Тут у сім’ї Васильєвих сімейний підряд. Є у генерала Васільєва синок. Старший, від першого шлюбу. Ось прогулюється з сестричкою, молодшою донькою Васильєва, від другого шлюбу.

А ось і сім’я самого Ігоря Васильєва. Там у генерала є онук.

Тож знайомимось, з Васильєвими молодшими.

Васильев Игорь Валерьевич 14.02.1992 р.н.
Телефони: 79178114006 є телеграм, вайбер, +79873699576 +79178114006 – є телеграм
Транспорт: Т613СУ64

ИНН 6452912255737
СНИЛС 17750769309
Дружина – Васильева Софья 24.07.96 г.р. паспорт 3616 285702,
Телефон +79873699576
Паспорт 4011 501518

Онук генерала – Васильев Лев Игоревич 19.08.2018 р.н.
Зарєєстровані – Саратовская обл. г.Вольск-18 ул.Краснознаменная 538 кв 39
Соцмережі, син – https://vk.com/id10156079 псевдо Игорь Громов
Пошта – [email protected]

Молодший Васильєв теж військовий.

А так хлопчик Васильєва бачить щастя. Мабудь весь в батька. Той теж любить попоїсти. Але з більш естетичного посуду.

Тепер ми вже точно знаємо у руках яких бовдурів знаходиться воєнна безпека скрєпной родіни.

Папа Васильєв пристоїв хлопчика до себе під бок, у містечко Вольськ-18, або Шихани, де Васільєв-молодший займаеться наступним:

Cправка (рос.)

Военный городок Шиханы-2 (население 4658 человек), также известный как Вольск-18, административно не входит в ЗАТО Шиханы, но исторически является с ним одним целым.

Расстояние между городами 2 км. Чтобы попасть в Вольск-18 (Шиханы-2), требуется специальный пропуск, не говоря уже о въезде в бригаду или институт. В городке построено два с небольшим десятка достаточно современных домов, расположенных на Краснознамённой улице.

Вольск-18 (Шиханы-2) включает в себя:

-33-й центральный научно-исследовательский испытательный институт Министерства обороны Российской Федерации;
-полигон 33-го ЦНИИИ Минобороны России;
-9-й полк засечки и разведки;
-1-я мобильная бригада РХБЗ;

А папа генерал Васильєв на тому полігоні сонцепеки випробує.

Испытания(рос.)

Улучшенная модификация ТОС-1 «Буратино» – ТОС-1А «Солнцепек», камазы постановки дымовых завес, и РХМ-6, созданная на базе бронетранспортера БТР-80.

С помощью РХМ можно вести радиационную, химическую и биологическую разведку, оценивать окружающую метеорологическую ситуацию, контролировать обстановку в радиусе до 6 километров и при этом находиться на одном месте.

https://www.samara.kp.ru/daily/26807.7/3842534

Ось цей полігон -полигон 33-го ЦНИИИ Минобороны России;

“Звезда” кодовое наименование полигона 33-го ЦНИИ!

Геолокація – 52.085632050578525, 47.09450767451763

А оцей знімок якраз геолоковано на Шиханському полігоні

Тепер ви розумієте чому у кацапні жодна техніка не відповідає замовленим ТТХ? Сімейний підряд. Васильєв молодший виготовляє ті ТОСи, а старший їх випробує. Як думаєте, які будуть рецензії на той виріб?

Звісно позитивні. Тому “Солнцепек” начебто і б’є на 10 км, а по факту кажуть що і 6 нема. І має ще жменьку недоліків. Але то таке. Аби сім’я Васильєвих грошенята, премії та позачергові звання отримувала.

Звісно свою любов до Буратіно генерал Васильєв приніс і в Україну. У 2022 році сам засів у Енергодарі, на ЗАЕС, а трохи тих Буратін заховав недалеко від себе. В Великій Білозірці, у лисницві.

Звісно під наглядом десятка ФСБ-шників. Так їм там бідолашним комфортно було. Живи і насолоджуйся. А пишемо було, бо потім туди щось прилетіло. Двічі на день. Нема тепер у генерала Буратін. І друзів серед фебсів на десяток поменьшало.

Їдимо далі по генеральських гріхах.

Розгон мітингів у Енергодарі

З особливою жорстокістю Генерал Васільєв полюбляв розганяти мітинги протесту цивільних енергодарців на початку окупації

Ну як токажуть – нічого особистого, “родина велела”. Нам цікаво, а потурбується та родіна за самого генерала, якщо українці вирішать з ним питання позасудовими методами?

Після війни наприклад, звісно якщо він ще вирвиться з України живим. А за його сім’ю потурбується? До речі ще про сім’ю. Вже про другу.

Сім’я генерала Васільєва

Васильєва Ольга Олександрівна

Васильєва Ольга Олександрівна дружина генерала-терориста. Як водиться трохи сухої бюрократії.

Васильєва Ольга Олександрівна 03.06.1977

Адреса реєстрації: • Свердловська, Обл. Свердловська, Г. Єкатеринбург, Військова Частина 61423

– це тут – 620070, м. Єкатеринбург, вул. Сімферопольська, 24

Документи: • Серія, номер: 6515166011. Видано: Відділ Уфмс Росії По Свердловській обл. У Чкаловському Р-Не Г. Єкатеринбурга 02.02.2016

Ну і як ви розумієте, за місцем прописки у самій частині Ольга Олександрівна теж не живе. Що там їй? Намети, казарми та гуталін. А в неї дитина.

Не на плацу ж її вигулювати. Гарненьке дівчисько. І татуся дуже любить.

Ну і татусь її теж. Пізня дитина. Бо побралися Васильєви уже у зрілому віці.

Здається тут і є у нашого залізного Фелікса вразливисть. Пізній брак, ще маленька дитина, жінка яка не зважаючи на вік, не втратила сексапільності.

До речі про сексапільність. Ось тут у Ольги Олександрівни +79321111305 є телеграм. Вище давали посилання на її профіль в ОК https://ok.ru/profile/521036043943 або ось інста https://instagram.com/olgavasileva3761

Якщо хтось надума пофліртувати, невеличке попередження.

Є в нас вушка серед гарнізону військ РХБЗ у Екатеринбурзі. Так от люди кажуть, що Ольга Васильєва хоч і шукає собі за відсутності генерала, маленьких радощів на стороні. Але чогось не дуже полюбляє однолітків.

З офіцерами, та контрактниками вітається через губу. Але полюбляє строковиків і взагалі молодих хлопчиків. Прийшлось для експеріменту і нам пограти в молодого хлопчика.

Як бачите експерімент пройшов добре 🙂 до профілю вісімнадцятирічного жиголо з Екатеринбургу, Ольга Олександрівна віднеслась з розумінням. Може ще і не педофілія, але десь близенько.

Здається даремно наш генерал приділяв так мало уваги своїй сім’ї і так багато скоєнню військових злочинів. А взагалі типова російська сім’я. Скрєпи аж репаються.

Але повернемось до справ нашого генерала-рогоносця. На сам кінець ми залишили інформацію про ядерні справи Васильєва. Тут він здається винайшов декілька нових злочинів, яких раніше не було в історії людства.

Запорізька АЕС під управлінням генерала Васильєва

Ми вже писали на нашому каналі ось тут https://t.me/osintbees/7917 на що перетворив нашу Запорізьку атомку бравий генерал Васильєв. Подивіться і ви.

Спортзал, база військової техніки, склад БК, кулеметні гнізда і бо зна що ще. На ЗАЕС! Найкрупнішій в Європі. А, трохи не забули, ще там місце тусовки експертів МАГАТЕ.

Які звісно всього цього не бачуть. А як його роздивитись таке, коли за даними агентури, тебе орки возять – сніданок- ресторан, обід- ресторан, вечеря- знов ресторан. А там і чарчину хильнули. Нащо їм та ЗАЕС? І так добре.

А якщо трапиться щось, МАГАТЕ потім проявить стурбованість з того приводу, що більшість Європи стала непридатною для життя на найближчі 10.000 років. Ось така корисна організація.

Резюме

Тож резюмуємо. Генерал Васильєв є дуже тупою, дуже небезпечною і абсолютно зайвою істотою на цій планеті. Коли у підлеглих генерала Буданова дійде черга до цього покидька, ми з радістю поділимось наявною інформацією про нього, з того що не увійшло у статтю.

Вважаємо ліквідацію цієї істоти дуже корисною справою для людства.


Підтримайте наш канал підпискою – https://t.me/osintbees

Залишити коментар

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux