Софія Стужук популярна українська блогерка співпрацює з рф

Популярна українська блогерка Софія Стужук вже неодноразово привертала увагу ЗМІ своїми проросійськими заявами.

OSINT Бджоли зібрали докази її активної економічної співпраці з росією саме зараз, під час повномасштабного вторгнення.

Стужук (Белякова, Левданська) Софія Олегівна

Офіційні дані: Стужук (Белякова, Левданська) Софія Олегівна, 21.05.1995, уродженка м. Севастополь. ІПН 3483906044.

Зареєстрована за адресами: м. Севастополь, вул. Колобова 17Б-11; м. Київ, вул. Деміївська, б. 33, кв. 86. Телефони +380636321313 (телеграм @sofiastuzhuk), +37120063213 (телеграм @Slevdanska).

Має 5 млн підписників в інстаграмі https://www.instagram.com/sofia_stuzhuk/, заробляє продажами власних інфопродуктів, а також рекламою – як майже всі блогери.

Але робить це вона через російське «проксі» та взагалі під юрисдикцією рф.

Заходимо на офіційний сайт Стужук https://sofiastuzhuk.club, і бачимо реквізити: ИП Селивоненко Т.В. ИНН: 602700002645 ОГРНИП: 323600000000757.

Також російські реквізити розміщені в юридичній документації: Публічна оферта на укладання абонентського договору надання послуг https://sofiastuzhuk.club/1oferta,

Політика обробки персональних даних https://sofiastuzhuk.club/1privacy, Згода на обробку персональних даних https://sofiastuzhuk.club/2agreement.

Як ми бачимо, діяльність «українського» блогера здійснюється згідно з російським законодавством.

Оплата послуг Софії доступна для різних країн, в тому числі «країн СНГ», тобто і для рф:

Якщо вибрати цю опцію, ціна $59 конвертується в рублі:

А оплата пропонується через російськи платіжні сервіси Tinkoff Pay та Яндекс Пей.

Можна бути впевненими, що і податки з грошей, які проходять завдяки цім сервісам через рахунки Селивоненко в інтересах Стужук, сплачуються також в рф, а значить тим самим Стужук спонсорує ракети, які летять на українців.

До речі, на сторінці ВК https://vk.com/id15804587 цієї партнерки (Селивоненко Татьяна Васильевна 24.10.1973, телефон +79113592534) можна побачити Z-них друзів, георгіївські стрічки та фото з окупованого Криму.

Стужук також активно рекламує російські компанії, ось один з багатьох прикладів:

Клієнтська підтримка Стужук («відділ турботи») також працює з російських акаунтів:

Коли ми бачимо все це, вже не дивує, що Стужук дозволяє собі проросійські висловлювання. Наприклад, що «не можна бути за мир і радіти підриву Кримського мосту»:

А також, що на початку повномасштабного вторгнення вона буквально посилала на@@@ своїх колег-блогерів із України, які просили її висловитися проти агресії рф та донести своїм російським підписникам, що це ніяка не «СВО» і що росія повномасштабно напала на Україну:

При цьому вона охоче користується українським паспортом для подорожей:

Ну і вишенька на торті – російський паспорт її матері, який та отримала в травні 2014, після окупації Криму (за нашими даними, зараз перебуває в Києві):


2 коментарі до “Софія Стужук популярна українська блогерка співпрацює з рф”

  1. Добрий день. Стужук не уроженка Севастополя. Вона народилась у Харкові і у віці двух років з батьками переїхали до Сеівастополя. Частина її родичів з Барвенково, інша з Вовчанська. Її батько до аннексії працював водієм в СБУ. Після 14го року вона з батьком переїхала до Києва, де їй було надано бюджетне місце як біженці в університеті Шевченка. Мати залишилась окупованому Криму, отримала російський паспорт та з вчительки української мови стала вчителькою російськой мови та літератури до 2016 року. Ці роки мати судилась з окупованою владою та мала намір приватизувати квартиру яку вони отримали від гос.служби батька. Ароте нічого не вийшло та мати Стужук з молодшим сином, який встиг піти в перший клас в окупованому Криму, переїхали до Києва. Рідна сестра батька досі мешкає в Ялті та займає проросійську позицію. Дідусь по лінії батька, Беляков Павло Борисович, веде активно сторінку в однокласниками, де виправдовує російську агресію та окупацію Крима. Після звільнення Харківської області виїхав в росію та хотів отримати російське громадянсто. Активно скаржився в сторінці однокласників, що не може отримати швидко громадянство, а от чорножопі (дослівно) швидко отримують. Не отримавши громадянство росії повернувся в Україну, проживає в будинку Стужук в Києві на осокорках та отримує лікування від онкології.

    Відповіcти
  2. Нужно писать заявления на нее, чтоб вызвали на допрос, почему гражданка Украины работает с русней. И почему мать спокойно ездит по Украине с паспортом курицы.

    Відповіcти

Залишити коментар

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux