Терористи, наркомани, бандити. Кого Кадиров відправляє воювати в Україну

Кадирівці

У травні ГУР опублікувало список близько 2,5 тисяч кадирівців, які брали участь в збройній агресії проти України. Вони займалися знущаннями над мирними жителями, бандитизмом, а також зупиняли росіян, які тікали, і навіть показово розстрілювали деяких з них.

Волонтери OSINT Бджіл провели величезну роботу і змогли доповнити цей список фотографіями бойовиків та посиланнями на їхні соцмережі.

Всього вдалося уточнити інформацію про приблизно 1 тис. кадирівців, і ця інформація вже пішла за призначенням. А зараз ми хочемо поширити тільки декілька прикладів того, які покидьки їдуть до нас воювати.

Солтаев Ильяс

Солтаев Ильяс Хизарович. Співробітник поліції, помічник командира полку спеціального призначення ім. А. Кадирова. Інструктор чеченського спецназу.
https://ok.ru/profile/522518268794/, https://www.instagram.com/tv/CE8nRg0CN8M/, https://www.instagram.com/polkovnik__95/
+79630659595 активний у Telegram (@Polkovnik_995)


Буквально перед війною з Україною потрапив у великий скандал, заявивши у себе в Instagram що росіяни – «свині, ми з дитинства так вас називали», про «розгром вщент чеченцями федералів» взимку 1994 – 1995 років.

Коли «тисячі вбитих окупантів лежали на вулицях Грозного», після чого спочатку закрив, а потім видалив свою сторінку в Instagram. Це викликало бурхливу реакцію серед «військорів», журналістів і правоохоронців.


Довелося йому вибачатися, але це виглядало вкрай натягнуто. Мабуть, йому довелося відпрацьовувати опалу в Україні, де він заробив кулю в стегно, можливо, що в Маріуполі.

Самбиев Тамерлан

Самбиев Тамерлан Султанович
https://www.instagram.com/sambiev.tamerlan/


Засуджений до 14 років колонії строго режиму, де був злісним порушником режиму. Статті: бандитизм, зазіхання на життя правоохоронця, грабіж , заволодіння транспортом, розкрадання зброї.


Арсаханов Хасан

Арсаханов Хасан Ахметович
https://www.instagram.com/hasan_arsahanov/, https://vk.com/id493691657


Значиться у російському списку осіб та організацій, які мають відношення до тероризму від 2011р. за номером 151.

Також був засуджений на 3 роки за участь у масових заворушеннях та ухилення від адміністративного нагляду. Схоже, що війну в Україні він сприйняв як шанс отримати прощення через зв’язок із бойовиками.

Адамов Лом-Али

Адамов Лом-Али Майрбекович
https://vk.com/id559573182, https://www.instagram.com/lom_ali_adamov/
+79280155465 мати


Ще один вахабіт. Є у списку терористів, нібито ліквідованих у росії.


Проте, як з’ясовується, замість ліквідації він опинився в Україні. При цьому ніяких кримінальних справ по ньому немає, лише адміністративна.

Самбаев Турпал

Самбаев Турпал Супьянович
https://vk.com/id286368682


Був засуджений перед війною за зберігання наркотиків для себе, тобто був наркоманом.


Цагаев Муса

Цагаев Муса Мухадиевич
https://ok.ru/profile/558322730953, https://ok.ru/profile/580801217557, https://www.instagram.com/musatsagae/
+79389006659 активний у Telegram


Ну і як же без російської класики – боржників з іпотеки? Спільно з красунею Ліндою Алхазурівною Давлаєвою (https://vk.com/id338253783) позичив у банку близько 5 мільйонів рублів в іпотеку на будинок 330кв.м.

Та ділянку близько 1000 кв. м. Але служба таких грошей явно не давала, у зв’язку з чим у 2018р. банк зажадав гроші, будинок та ділянку назад.


Дуже схоже, що на поїздку в Україну штовхнуло бажання багатого життя у великому будинку з гарною дружиною. Але крім поранення нічого не отримав, судячи з того, що після повернення продавав зашатану «Ладу Пріору» за 160тис.


Ось такі “герої російського світу” у чеченському виконанні.


Підтримайте наш канал підпискою – https://t.me/osintbees/

Залишити коментар

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux